Menu
Scroll down

Nikola Braxatorisová

Ahoj!

Moje jméno je Nikola Braxatorisová a i když moji předci pochází až z dalekého Řecka, já jsem z Českého Dubu u Liberce. Jsem šestadvacetiletá holka, co se po třech letech studování filologie na Technické univerzitě v Liberci přestěhovala do víru velkoměsta a následně si jako letuška po tři roky tak trochu plnila svůj dětský sen v oblacích. Práce letušky mi dala hodně, a to zejména možnost procestovat velkou část naší krásné země. Zároveň  mi ale tato práce vzala spoustu mého volného času. Proto jsem se nakonec rozhodla stát se fulltime blogerkou, za což jsem neskutečně šťastná, neboť tuto práci miluju!

Ještě pár základních věci o mně… Narodila jsem se ve znamení berana, který přesně vystihuje moji povahu. Sebe samotnou bych tedy charakterizovala jako tvrdohlavou, ale cílevědomou holku, která ráda překonává sama sebe a snaží se poznávat nové věci kvůli zážitkům a zkušenostem do života. A to je taky jeden z důvodů, proč jsem se tenkrát rozhodla založit si svůj vlastní blog. Chtěla bych s Vámi sdílet své zážitky a zkušenosti, ale naopak i z blogu právě nové zážitky získávat. A ne jen zážitky, ale třeba i nové přátelé :).

Svůj volný čas nejraději trávím se svou rodinu, přítelem a holkami, které miluji nadevše! Další mojí životní vášní je bezpochyby cestování, móda, focení a tanec. 

Jo a pravděpodobně mě nikdy neuvidíte ve špatné náladě, protože mám vždycky dobrou náladu! 🙂