Menu
Scroll down
Prosinec 07, 2019

FROM OUR HOME

Ahoj všichni! Tak je tu zase oblíbená sobota a zítra i druhá advetní neděle :). Jaké máte plány na tento víkend? Já už za chvíli odlétám s maminkou do vánočního Londýna, takže už jsem celá natěšená :). Velkou radost mám mimochodem i z nové spolupráce s německou značkou Klarstein. Společným znakem jejich produktů je jednoznačně hravost a barevnost. Mně osobně se nejvíc na Klarstein líbí, že běžné domácí spotřebiče nemusí být jen obyčejné, ale vlastně super cool stylové doplňky vašeho bydlení, které chcete mít hezky vystavené na očích :). V dnešním článku vám představím všechny tři kousky, které jsem si z jejich e-shopu vybrala :). Pro vás tu mám také slevový kód „brixinka10“ na 10% slevu na nákup na klarstein.cz!

Ve spolupráci s Klarstein

Naši první Klarstein novinkou v domácnosti je tenhle multifunkční pomocník a krasavec, který mi v kuchyni opravdu chyběl a jen po první zkušenosti s ním jsem věděla, že jsem zvolila velmi dobře! 🙂 O kuchyňském robotu mi už dlouho básnila moje maminka a já se jí už vůbec nedivím… Jelikož se nám Vánoce pomalu ale jistě blíží, náš první recept s kuchyňským robotem byl vánoční bochánek! Hned na začátek musím říct, že to byla opravdu hračka, a to jsem si donedávna ještě myslela, že kynuté těsto si nikdy sama doma nezvládnu udělat! Opravdu smekám klobouk před všemi, co si zprácovávají kynuté těsto růčo!Vánoční bochánek se nám opravdu moc povedl, a to jak chuťově, tak vzhledově, jak můžete sami vidět! Měli byste zájem o recept? Kdyžtak mi napiště do komentářů a já bych ho sem ještě do Vánoc nahrála :).
Akumulátorový vysavač 2 v 1 byl pro nás hned druhou volbou! Do našeho menšího bytu úplně ideální a ještě mi ušetřil spoustu místa v technické místostni oproti předchozímu kabelovému vysavači. Konečně se při vysávání nezamotávám do kabelů :D. Po pečení a uklízení často přichází čas i na filmové večery, cool popkornovač jsme tam proto nemohli nechat! Hlavně se mi strašně líbí jeho vintage design, který připomíná zlatá padesátá léta :). Naše milované filmové večery se teď s naším popkornovačem posunuly rozhodně o level výš! Jeho obsluha a údržba je fakt snadná a věřte mi, že opravdu není nad domácí, čerstvý, voňavý popkorn, který si můžete udělat přesně podle vaší chuti!Pro tyhle designové pomocníky nezapomeňte využít slevu popsanou na začátku článku a dejte mi vědět co jste ulovili! Užijte si druhý adventní víkend a zase brzy <3.