Menu
Scroll down
Říjen 16, 2019

KÉRASTASE NIGHT BEAUTY ROUTINE

Dobré odpoledne :). Na dnešek mám pro vás připravený nový beauty článek, který se týká mé nejoblíbenější večerní rutiny, kam jsem nedávno zařadila novinku od Kérastase – Night Sérum z řady Nutritive. Já na Kérastase prostě nedám dopustit! A ti z vás, co mě sledují už nějakou dobu, to určitě moc dobře ví :). Dnešní příspěvek tedy věnuji mému oblíbenému nočnímu zkrášlujícímu séru na vlasy! Sérum je vhodné pro všechny typy suchých vlasů, takže na moje poškozené a křehké vlasy úplný zázrak! Obsahuje extrakt z kořene kosatce + směs vitamnů E, C, B3, B5 a B6. Výtažek z kořene kosatce zajišťuje ochranu povrchu vlasů před vnějšími vlivy způsobujícími oxidaci, která má za následek právě suchost vlasů. No a směs vitamínů proniká do hloubky a vyživuje vlas během spánku. Takže zatímco my krásně do růžova spíme, Night Sérum během toho pracuje na výživě a regeneraci našich vlasů :).

Ve spolupráci s Kérastase
Aplikace je úplně jednoduchá! 🙂 Stačí pouze jedna dávka pumpičky (takže vám produkt vydrží fakt dlouho). Sérum aplikuji vždy před spaním do délek a konečků suchých vlasů. Nemusíte nic oplachovat! Sérum vlasy vůbec nezatěžuje a zcela se hned vstřebá. Naopak je velmi příjemný a jeho vůně je na noc úplně úžasná :).
Ráno mám po něm vlasy krásně hebké a vyživené. Mnohem lépe se rozčesávají a hezky se lesknou. Používala jsem ho celé léto téměř dennodenně a sami na fotce vidíte, že jsem spotřebovala teprve tak 1/3 lahvičky.Za mě je to nejlepší produkt na vlasy za velmi dlouhou dobu. Zejména kvůli jeho nádherné vůni, která je při usínání fakt boží! Jeho konzistence je navíc velmi lehká a nemastná. Z čehož mám fakt radost, protože už jsem vyzkoušela opravdu velké množství různých olejíčků/sér na vlasy a bohužel jsem je měla po aplikaci kolikrát mastné či zatížené (nebo alespoň pociťově) a k tomu všemu ještě ulepené ruce… Tohle se vám s Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum nestane :). Doporučuji ho úplně všude kudy chodím a teď ho doporučuji i vám!

Mějte krásný den! :*