Menu
Scroll down
Říjen 15, 2019

CHANEL GRASSE

Krásné úterý! Když je dnes venku tak pochmurno, vezmu vás do prosluněné jižní Francie, hm? 🙂 Pamatujete si na loňský epesní Chanel press trip v Deauville? Jak jsme jeli Orient Expressem, měli vlastní Chanel beach apod. Tak letos nás Chanel Beauty s Domčou pozval na Francouzskou Riviéru! Nebudu vám lhát, bylo to opět naprosto dokonalý a vlastně ještě teď se štípu, jestli se mi to jen celý nezdálo. Hlavní účel tohoto tripu byl, abychom s Domčou navštívily Chanel květinová políčka v Grasse a poznaly, jak to všechno vlastně funguje. Kromě toho jsme na programu měly dalších x nádherných aktivit, o které se s vámi teď podělím!

Celý náš program začal v Nice, kde jsme si prošly staré město, promenádu des Anglais, navštívily Chanel butik a daly si perfektní brunch. Podnik se jmenoval Paper Plane a moc nám tam chutnalo! Tak když někdy budete v Nice, víte kam zajít na snídani :).Po brouzdání po Nice nás náš šofér zavezl do hotelu Four Seasons Grand-Hotel du Cap-Ferrat, kde jsme měly oběd a užívaly si krásný letní den!Náš hotel byl ale ještě trochu dál, v krásném malém městečku Saint Paul de Vence, kde jsme dokonce byli s Davčou na naší první letní dovolené. Nicméně takové krásné ubytování jsme rozhodně neměli :D. Le Mas de Pierre hotel je fakt přakrásné místo a tohle překvápko na nás s Domčou čekalo na pokoji!!!
Večer nás Chanel pozval na večeři do nejkrásnější lokace, jakou jsem kdy v životě viděla!!! Byl to fakt sen… A to nemluvím o jídle, které bylo naprosto fenomenální! Mimochodem restaurace se jmenuje Le Mas Provençal. Je to tam sice trochu dražší, ale opravdu to stojí ta každý cent!
A teď už konečně náš druhý den v jižní Francii! Hned brzy ráno jsme vyrazily do města Grasse na Chanel květinová políčka! Já vám říkám, to byl jeden z mých nejkrásnějších dnů v životě. Tak nádherné a klidné místo… Okamžitě bych se tam přestěhovala :D. A ty Chanel kola?

Představení nového Chanel parfému bylo hlavním hřebem tohoto press tripu. Jedna z hlavních ingrediencí nového parfému Gabrielle Chanel Essence je květina Tuberose. Pan majitel políček nám pak vysvětlil, jak je správně sbírat bez toho, aniž bychom jim ublížily.A to je ona. Nová vůně Gabrielle Chanel Essence, kterou jsem si naprosto zamilovala :). Nádherná květinová vůně, kde se v samotném srdci nachází třpytivý jasmín s tóny ylang-ylang. Následuje čerstvá vůně pomerančových květů a smyslné tuberózy. To vše je doplněno šťavnatým ovocem a dřevem.
A jak už jsem psala výše, další hlavní ingrediencí nového parfému je jasmín!
Po návštěve políček a sbírání květin jsme měly prezentaci se samotným „nosem“ Chanel parfémů Olivierem Polgem.
Po této nádherné zkušenosti jsme jěště viděly vážení jasmínu a dokonce i navšítily továrnu, kde jsou všechny květiny z polí utvořeny na esenci. Po celém dni v Grasse jsme se přesunuly do Cannes a večer pak stihly krásnou večeři v Monaku v Michelinské restaurace Yoshi. Po zbytek dne jsem už ani nic na foťák nefotila a jen si užívala krásné chvíle. Každopádně všechno jsem přidávala do stories, takže to případně můžete dohledat u mě na instagramu v příbězích.Na závěr bych ještě chtěla strašně moc poděkovat Chanel Beauty za pozvání na tento krásný trip. Strašně jsem si to užila a budu na něj vzpomínat celý svůj život! DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI! <3