Menu
Scroll down
Květen 29, 2019

THESE BOOTS ARE MADE FOR WALKING

Krásné pondělí! Doufám, že jste si všichni krásně užili Velikonoce :). My jsme se teprve včera večer vrátili z našeho velikonočního roadtripu a byla jsem úplně zaskočená z toho ošklivého počasí v Praze. Kde je to jaro?! 🙁 Dnes si tedy alespoň vytvoříme jarní náladu tady na mém blogu :). Mám totiž pro vás 3 jarní outfity s Ecco boty v hlavní roli. Možná jste je už zaregistrovali u mě na instagramu, ale teď je vám ukáži v celé jejich parádě!

Jsou to ty nejpohodlnější botičky, které kdy mé nohy obuly a naprosto souhlasím s Domčou, která řekla, že nechápe, jak bez nich mohla žít :D. Všechny boty jsou z aktuální jarní kolekce, kterou seženete v Ecco prodejně na Příkopě.

Jeden zajímavý fakt na úvod, který jsem se díky spolupráci dozvěděla, že kůže Ecco je natolik kvalitní, že z ní bylo vyrobeno i několik Louis Vuitton kabelek :).

Tak pojďme začít s prvním outfitem, který se přiznám je můj nejoblíbenější :). K němu jsem zvolila své nové „oxfordky“, což je taková stylová alternativa klasické kancelářské obuvi řekla bych. Líbí se mi kontrast kombinace sukně s obuví inspirovanou pánským stylem. Co na to říkáte vy? 🙂

K leopardímu kostýmku jsem zvolila nadčasové elegantní kotníčkové boty, které jsou prostě klasika, která se dá nosit od rána do večera úplně ke všemu. Rozhodně si myslím, že tento typ bot by neměl chybět žádné z nás v šatníku :). Tyto mají navíc „skrytý“ podpatek, který vypadá vyšší, než ve skutečnosti je. Takže důkaz toho, že i stylová obuv může být neuvěřitelně pohodlná! K poslednímu outfitu jsem zvolila baleríny – jednoduchou a nadčasovou obuv, která zřejmě nikdy nevyjde z módy. Takže pokud hledáte kombinaci elegance a pohodlí, baleríny jsou vždy sázka na jistotu :). A tyto od Ecco jsou úplně jako bačkůrky dělaný na jarní procházky!Jaký outfit/boty se vám líbí nejvíc? 🙂