Menu
Scroll down
Prosinec 13, 2018

DIAGNOSTIKA S KÉRASTASE

Krásné čtvrteční odpoledne! Dnes jsem strávila super den natáčením videa pro Kérastase a už teď se nesmírně těším na výsledek! 🙂 V rámci dlouhodobé spolupráce s Kérastase jsem byla nedávno také pozvána na odbornou diagnostiku vlasů a vlasové pokožky. A právě o to bych se s vámi chtěla moc podělit :). Na diagnostice jsem byla přímo v L´Oréal Akademii, ale vám tuto službu zdarma udělají v kterémkoli Kérastase salonu (které najdete tady).

Pro mě byla tato diagnostika opravdu velmi přínosná, jelikož jsem se dozvěděla takových věcí, které by mě ani ve snu nenapadly!
Své vlasy jsem nikdy neměla ráda a myslím si o nich jen to nejhorší :D. Nicméně díky diagnostické kameře jsem zjistila, že na tom nejsou zase až tak špatně a že jsem je trošku podcenila. Nýbrž co jsem zase přecenila je kvalita mé vlasové pokožky. Z diagnostiky jsem se totiž dozvěděla, že mám velmi citlivou pokožku, což jsem samozřejmě vůbec netušila. U samotných vlasů byl výsledek takový – jemné vlasy se zničenými konečky, zato zdravé v délkách.
Tady je krásný příklad zdravých vlasů v délce.
A prázdných, polámaných vlasů v koncích.
Na základě výsledku diagnostiky mi byla stanovena služba přímo na míru, které se říká Fusio Dose. Trochu to vypadá jako malá chemická laboratoř, ale v podstatě se jedná o „koktejl“ vitamínů namíchaný přesně na míru vašim vlasům.
Vybraným koktejlem vám vlasy umyjí a následně stanoví péči na domácí použití.
Nejvíce vhodnou řadu pro mé vlasy se stala Specifique, která se zaobírá právě citlivou pokožkou.
Domů jsem si nakonec odnesla tyto produkty:
Zklidňující a hydratační masku na vlasy z řady Specifique.
Termoaktivní obnovující péči pro oslabené a poškozené vlasy z řady Resistance.
Dvoufázové sérum pro velmi poškozené vlasy z řady Resistance.
A zklidňující šampon pro citlivou pokožku hlavy z řady Specifique.
Já jsem za tuto službu nesmírně vděčná, protože teď už opravdu vím, jaké moje vlasy jsou a jaké nejsou a mohu se o ně náležitě starat! 🙂 Rozhodně vám diagnostiku také doporučuji, protože věřím, že výsledky se hodí úplně každé z nás. Diagnostiku vlasů vám sice udělají ve všech Kérastase salonech, ale jen v těch vybraných mají onu slavnou diagnostickou kameru.
V úvodu jsem vám vložila odkaz se všemi salony, tak se určitě mrkněte a nezapomeňte se zeptat, zda mají kamerku :).
Jo a říkala jsem, že je tato služba úplně zdarma? To je super, ne? 🙂 Zpoplatněný je pouze Fusio Dose.
Budu moc ráda, když se se mnou podělíte o nějaké vaše zkušenosti s vlasama, nebo zda už třeba máte s touto službou také zkušenost :).
Mějte krásný den a zase brzy!

S láskou BrixHauz