Menu
Scroll down
Září 13, 2018

Nejchytřejší čistící kartáček na pleť na světě – LUNA fofo

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoj všichni! Dnes mám pro vás můj nejnovější beauty tip :). Možná o mně ještě nevíte, že jsem obrovský fanoušek nejrůznějších vychytávek v péči o pleť. Miluji masky na obličej, peelingy a v neposlední řadě FOREO čistící kartáčky. V dnešním článku bych vám chtěla blíže představit novinku, která mi přirostla do mé FOREO rodiny. Foreo nyní vydalo novinku LUNA fofo, což tentokrát není jen tak obyčejný čistící kartáček, ale spíše takový smart beauty kouč :). Propojuje se přes bluethooth s mobilní aplikací „FOREO For You“. Na zadní straně má dva zlaté senzory, s nimiž si procházíte po tváři a díky kterým probíhá následná analýza pleti.  Jedná se o úplně první inteligentní čisticí kartáček na obličej, který pokaždé analyzuje vaši pokožku pro osobní péči o pleť. A to je super, že? 🙂 Because the more you know, the more you glow!Nyní vám ukáži celý postup jak čistící kartáček LUNA fofo použít.
Nejprve si stáhněte již zmiňovanou aplikaci “FOREO For You”, pak připojte fofo dle pokynů na displeji a nastavte si svůj profil.

Analýza pleti:
Před analýzou pokožky se ujistěte, že máte čistou a suchou pleť.
Následně vás pokyny v aplikaci nasměrují k použití dvou zlatých senzorů z 24k zlata na zadní straně.
Výsledky analýzy se vám poté zobrazí na obrazovce…Čištění pleti:
Nyní použijte svůj oblíbený čistící prostředek, navlhčete LUNA fofo a spusťte ho pomocí „ON“ tlačítka. V malých kruhových pohybech masírujte svůj obličej.

Po čištění opláchněte a osušte tvář. A také nezapomeňte umýt své LUNA fofo :).

Hotovo! 🙂 
Nejlepší „domácí“ péče o pleť ever! Mobilní aplikace vám navíc přesně řekne, co máte dělat. Je to tak jednoduché a zábavné :).
Nezapomeňte pravidelně analyzovat svou pokožku, abyste si zajistili optimální čištění přesně pro vás!

A co jsem o své pleti zjistila já?
Že mám vlastně takovou úplně normální pleť :). Dobře hydratovanou a odpovídající přesně mému věku. Takže asi dobrý :). Už teď jsem zvědavá na další výsledky!

Přesně takto tedy vypadá můj personalizovaný čistící program. Každé čištění s FOREO si velmi užívám a ujišťuji vás, že i vy ucítíte rozdíl hned po prvním použití :).  

Všechny informace o LUNA fofo.

Mějte krásný den. Pusu, N.

S láskou BrixHauz